O spoločnosti

Aktuálne

SURVEYE, s.r.o. je obchodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa predajom geodetických a oftalmologických prístrojov ako aj tvorbou geodát a služieb s tým súvisiacich. Poskytuje kompletné servisné a  poradenské služby, technickú asistenciu, podporu a  pomoc vo všetkých obchodných oddeleniach.

Spoločnosť  SURVEYE, s.r.o. vznikla spoločenskou zmluvou 1.1.2014 a svoje sídlo má v Banskej Bystrici.  Pokračuje v tradícií zastúpenia svetovej značky TOPCON na Slovensku ako autorizovaný distribútor. Okrem spomínanej značky spoločnosť distribuuje aj ďalšie svetové značky. 

 

 

 

Obchodné oddelenie

Ťažisko obchodnej činnosti spočíva v  predaji prístrojov pre presné určovanie polohy (geodetických a GPS prístrojov, laserových prístrojov pre stavebníctvo, automatické systémy pre riadenie zemných strojov, GPS pre GIS a ďalších prístrojov a príslušenstva) , prístrojov pre presné poľnohospodárstvo a optických a oftalmologických prístrojov pre očných lekárov, optikov, optometristov,  medicínske centrá a nemocnice. Obchodné oddelenie zaisťuje komplexné služby v oblasti poradenstva, záručného i pozáručného servisu a kalibráciu prístrojov.

Servisné oddelenie

Ku všetkým dodávaným prístrojom a pomôckam naša spoločnosť poskytuje servis na území SR so servisnými technikmi, ktorí sú odborne preškolení a certifikovaní výrobcom zn. TOPCON.

Podľa dátumu vzniku ide síce o  mladú spoločnosť, ale jej kvalitu a stabilitu na trhu garantuje tím osvedčených obchodníkov a  servisných technikov, ktorí značku TOPCON na Slovensku reprezentujú už dve desaťročia.

Geodáta a služby

Oddelenie geodát a služieb sa zaoberá prácami tak v oblasti geodézie a kartografie ako aj fotogrametrie a diaľkového prieskumu Zeme. Zaisťuje komplexné služby v oblasti tvorby dát a dodávky dát na základe individuálnej komunikácie so zákazníkom. Každý zákazník  je pre nás jedinečný, tak ako sú aj jeho potreby špecifické. 

 

Ďakujeme za Vašu doterajšiu spoluprácu a tešíme sa na spoločné nové výzvy!

 

 

 Politika SMK

                                 

survey topcon sokkia

ÚvodO spoločnostiKatalóg príslušenstvaVýstavy a akcieProjekty Kontakty Ochrana osobných údajovCookies

© 2024 Copyright SURVEYE

Návrat hore