O spoločnosti

Aktuálne

SURVEYE, s.r.o. je obchodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa predajom geodetických a oftalmologických prístrojov. Poskytuje kompletné servisné a  poradenské služby, technickú asistenciu, podporu a  pomoc vo všetkých obchodných oddeleniach.

Spoločnosť  SURVEYE, s.r.o. vznikla spoločenskou zmluvou 1.1.2014 a svoje sídlo má v Banskej Bystrici.  Pokračuje v tradícií zastúpenia svetových značiek TOPCON a SOKKIA  na Slovensku ako autorizovaný distribútor. Okrem spomínaných značiek spoločnosť distribuuje aj ďalšie svetové značky. 

 

 

 

Obchodné oddelenie

Ťažisko obchodnej činnosti spočíva v  predaji prístrojov pre presné určovanie polohy (geodetických a GPS prístrojov, laserových prístrojov pre stavebníctvo, automatické systémy pre riadenie zemných strojov, GPS pre GIS a ďalších prístrojov a príslušenstva) , prístrojov pre presné poľnohospodárstvo a optických a oftalmologických prístrojov pre očných lekárov, optikov, optometristov,  medicínske centrá a nemocnice. Obchodné oddelenie zaisťuje komplexné služby v oblasti poradenstva, záručného i pozáručného servisu a kalibráciu prístrojov.

 

Servisné oddelenie

Ku všetkým dodávaným prístrojom a pomôckam naša spoločnosť poskytuje servis na území SR so servisnými technikmi, ktorí sú odborne preškolení a certifikovaní výrobcom zn. TOPCON a SOKKIA.

Podľa dátumu vzniku ide síce o  mladú spoločnosť, ale jej kvalitu a stabilitu na trhu garantuje tím osvedčených obchodníkov a  servisných technikov, ktorí značky TOPCON a SOKKIA na Slovensku reprezentujú už dve desaťročia.

 

Ďakujeme za Vašu doterajšiu spoluprácu a tešíme sa na spoločné nové výzvy!

 

 

 

Autorizovaný dealer značiek TOPCON a SOKKIA pre Slovenskú republiku.
Pokračujeme v tradícii zastúpenia svetových značiek na slovenskom trhu.

survey topcon sokkia

ÚvodO spoločnosti Kontakty

© 2017 Copyright SURVEYE

Návrat hore