Vanguard

Technológia Vanguard s podporou 226 kanálov od firmy Topcon je v súčasnosti najmodernejšia GNSS čipová sada na sledovanie satelitov. Topcon vyvinul a využíva patentovanú technológiu univerzálneho sledovania satelitov (Universal Tracking Channels - UTC). Znamená to, že každý jednotlivý kanál prijímača môže spracovávať akýkoľvek práve dostupný satelitný signál. Ostatné technológie musia každému kanálu priradiť, aký konkrétny signál vie sledovať (napr. len GPS L1). Výhoda UTC je jasná - každý používateľ Topcon a technológie Vanguard má vždy k dispozícii maximálny počet kanálov pre práve aktuálne podmienky sledovania v danom čase na danom mieste. Vďaka UTC a Vanguard technológii je vždy vybraná najlepšia kombinácia satelitných signálov v závislosti na ich "zdraví", aktuálnej geometrii a aplikácii. Výsledkom je bezkonkurenčná presnosť, rýchlosť inicializácie a spoľahlivosť.

Všetky Topcon prijímače s Vanguard technológiou sú pripravené na sledovanie všetkých pripravovaných a plánovaných signálov zo systémov GPS, GLONASS, GALILEO, BeiDou a QZSS. 

Praktické sledovanie týchto pripravovaných satelitných signálov bude v prijímačoch s Vanguard technológiou umožnené vtedy, keď tieto signály budú pripravené pre komerčné využitie. 

survey topcon sokkia

ÚvodO spoločnostiKatalóg príslušenstva Kontakty Ochrana osobných údajovCookies

© 2023 Copyright SURVEYE

Návrat hore